සිරුරේ රිද්මය ඔබේ නිරෝගී කමේ රිද්මය කරා නැවත සුසර කරන එක …..

දරුනු ගනයේ මාරන්තික අපහසුතා සමග ආශ්‍රමයට පැමිනි අය වසරක දෙකක කාලයක් මෙහිගතකර ඉතා නිරෝගී අය ලෙස පිටව යන ආකාරය ආශ්‍රමයේ අයට හෝ අවට ගම් වාසීන්ටනම් පුදුමයක් උනේ නැහැ.මින් පෙරත් මා මේ ගැන සටහනක් තබන්නට කල්පනා කලද ඔබවැනි අතිශය දියුනු සංස්කෘතියක (ඔබ සිතන ආකාරයට) පහස ලබන අයට කියන්නට තරම් බරපතල වට්ටෝරු විශ්ලේශනගත ක්‍රමේදයක් එහි නොතිබුනිසා , එම වෙනස පසුපසසුවු ක්‍රමවෙදය විහිලුවක් වනු ඇතයි සිතුනා.සරලව කිව්වොත් ඔබේ සිරුරේ රිද්මය ඔබේ නිරෝගී කමේ රිද්මය කරා නැවත සුසර කරන එක තැන්පත් මනසකට සුලු කාරනාවක් උනා. ඒ ක්‍රියාවලියට මෙහිවු ශාන්තිමත් පරිසරය අපූරු ඖෂදයක් උනා.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )