දින අටක් තිස්සේ පැවති ලෝක අධ්‍යාත්මික සමුලුවකට ආශ්‍රමය නියෝජනය කරමින්…..

දින අටක් තිස්සේ පැවති ලෝක අධ්‍යාත්මික සමුලුවකට ආශ්‍රමය නියෝජනය කරමින් සහභාගීවන්නට ලැබුනු අවස්තාව හරිම අපූරු අත්දැකීමක් වූවා.ලොකු ස්වාමීන් වහන්සේ ඇතුලු අප පස් දෙනෙක් අප ආශ්‍රමය නියෝජනය කරමින් අප භාවනාව ඇසුරින් ලත් අත්දැකීම් ලොකයේ විවිද තැන් වලින් පැමින් සිටි විද්වතුන් හමුවේ හොද සංයමයකින් යුතුව ඉදිරිපත් කලා. බොහෝ යුරෝපීය රටවල්වල අවදිවෙමින් පවතින අධ්‍යාත්මික නැබුරුව ගැන බොහෝ සෙයින් කතා බහ කෙරුනා. ඉන්දියාවෙන් පැමින සිටි යෝගීවරුන් කල පැහැදිලි කිරීම් කාගෙත් සිත් ගන්නා බවක් පලවුනා.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )