ඔෆ්‍ෆිස් 2010 සදහා ප්‍රතම යාවත් කාලීන ගොනුව

මයික්‍රොසොෆ්ට් ආයතනය තම ඔෆ්‍ෆිස් 2010 සදහා ප්‍රතම යාවත් කාලීන ගොනුව (සර්විස් පැක්1) තම ‍තෝරගත් පිරිසක් වෙත බීටා මට්ටමින් නිකුත්කල බව වාර්තා වෙනවා. වැඩිදුරටත් කියවෙන්නේ මේ තුල අලුතින් යමක් අඩංගු නැති බවත් පසුගිය කාලය තුල වරින් වර නිකුත්වු යාවත්කාලීනයන්ගේ එකතුවක් පමනක් අඩංගු වන බවයි.වැඩිදුරටත් සටහන් වෙන්නේ  පසුගිය ජූනි මාසයේ සිට මේ වනවිට මිලියන හයක අලවියක් වාර්තාවී ඇති බවයි. අමතරව සටහන් වෙනවා වින්ඩෝස් 7 සදහා ප්‍රතම යාවත්කාලීන ගොනුව ලබන වසරේ මුල් භාගයේ නිකුත් කරන්නට බලාපොරොත්තු වන බව.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )