ප්‍රකටතම කෙටි පනිවිඬ සේවාවක් වන “‍ටුවිටර්” හි බිද වැටීමක් වාර්ථා වෙනවා


ප්‍රකටතම කෙටි පනිවිඬ සේවාවක් වන “‍ටුවිටර්” හි බිද වැටීමක් වාර්ථා වෙනවා.ඊයේ දිනයේ ‍ටුවිටර් භාවිතා කරන්නන් හට ලැබුනු පනිවින්ඩයක් වූවේ “අප තාවකලිකව අඩපන වී ඇති බවත්, යතාතවයට පත්වීම සදහා කටයුතු කරමින් සිටින බවත්ය”. අකුරු 140 කට වඩා අඩුධාරිතාවයකින් යුත් පනිවිඬයන් තම සැබදියාවන් දරන අය සදහා ගෙන යම සදහා නිර්මානය වී ඇති මෙම සේවාවෙහි මේ වනවිට මිලියන 200 කට අදික සේවා ලබන්නන් සිටින බවයි කියවෙන්නේ.පසුගිය මාසයේ තම නිවහන වෙනස් කිරීමෙන් අනතුරුව ඉදහිට මතුවූ ගැ‍ටුලුකාරී තත්වයන්වල උපරිම අවස්තාවක් ලෙස විචාරකයින් මේ සිදුවීම හදුන්වා දෙනවා. කෙසේ නමුත් තවමත් ‍ටුවිටර් ආයතනය මෙම සිදුවීමගැන නිල පැහැදිලි කිරීමක් නිකුත් කර නැති බවයි වැඩිදුරටත් සටහන් වන්නේ.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )