නොර්ටන් ආරක්ශිත මෘදුකාංගයේ 2012 සංස්කරනයේ බීටා නිමැවුම


සයිබර් අපරාධකරුවන්ගෙන් ඔබේ පරිගනකයට සිදුවිය හැකි අපමනක් වූ පහරදීම් වලින් සුරක්ෂිතවීමට ඔබට ගත හැකි පියවරවල් අතර පලමුතැන හිමිවන්නේ ඔබේ කල්පනාකාරී සයිබර් හැසිරීමය. සමහරවිට හොදින් දැන ගෙන පවා ඔබ සයිබර් පහරදීම් වලට නිරාවරනය වන්නේ කාමුක වෙබ් අඩවි හෝ අනවසර මෘදුකාංග හෝ අඩංගු වෙබ් අඩවිවලට පිවිසීමෙනි. කෙසේ නමුත් ඔබේ කල්පනාකාරී බව පමනක්ම ඔබේ ආරක්ශිත බව සුරකින්නේ නැත. සාර්තක ආරක්ශක මෘදුකාංගයක් පරිගනකයතුල පිහිටවා ගැනීම තුලින් සැහෙන දුරකට ඔබේ සුරක්ශිත බව තහවරු කර ගත හැකිවනු ඇත. නොර්ටන් ආරක්ශිත මෘදුකාංගයේ 2012 සංස්කරනයේ බීටා නිමැවුම අන්තර්ජාල හා සාමාන්‍ය සංස්කරන ලෙස දැන් ඔබට පහත ලිපින ඔස්සේ පිවිස ලබා ගත හැකිවනු ඇත.
Norton Internet Security 2012 Beta
Norton Antivirus 2012 Beta

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )