ෆේස්බුක් මත පලවෙන සැකසහිත වෙබ් අඩවි සබදතා ගැන භාවිතා කරන්නන්හට අනතුරු හැගවීමේ ක්‍රමවේදයක්..


ෆේස්බුක් මත පලවෙන සැකසහිත වෙබ් අඩවි සබදතා ගැන භාවිතා කරන්නන්හට අනතුරු හැගවීමේ ක්‍රමවේදයක් මේවන විටත් අත්හදා බැලීමේ මට්ටමෙන් සීමිත භාවිතාකරන්නන් පිරිසක් අතර ක්‍රියාත්මක බව පලවෙනවා. සැම විනාඩි 30 කටවරක් යාවත්කාලීන වන මෙම දත්ත ගබඩාව සමන්විත වනු ඇත්තේ භාවිතා කරන්නන්ම එම වෙබ් අඩවි ගැන ලබාදෙන තොරතුරු මත වන අතර භාවිතා කරන්නෙකු මෙම වෙබ් අඩවියක් වෙත පිවිසෙන්නට තැත්කිරීමේදී අනතුරු හැගවීමේ පනිවිඩයක් ඔහුවෙත ලබාදීමට මෙම ක්‍රමවේදය සකස්කර ඇති බවයි වැඩිදුරටත් සදහන් වූවේ. ලබන සතිය වන විට මෙම පහසුකම සියලු භාවිතාකරන්නන් සදහා විවෘතවන බවයි කියවෙන්නේ.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )