මෘදුකාංගමය දන්සැල ගැන කල්පනා කාරීවන ලෙස මයික්‍රොසොෆ්ට් ආයතනය නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටී


අන්තර්ජාලයේ මේදිනවල දකින්නට ලැබෙන මෘදුකාංගමය දන්සැල ගැන කල්පනා කාරීවන ලෙස මයික්‍රොසොෆ්ට් ආයතනය නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටී.පසුගිය දිනවලදී බොහෝ වින්ඩෝස් භාවිතාකරන්නන් ගොදුරුවූ “එක් බැවුමකින් මෘදුකාංග 14 ” ප්‍රචාරයේ සැබැතත්වය මත පදනම්ව මෙම නිවේදනය කර තිබේ. ඉන්ටර්නෙට් එක්ස්ප්ලොරා වෙබ් පිරික්සුමේ අවදානම් සහිත බවට නිකුත්කරන නිවේදනය නොසලකීමේන් භාවිතාකරන්නන් ගෙන් 5% නිරන්තරයෙන් මෙම අවදානමට තම පරිගනකය විවෘතකරන බවයි ඔවුන් පවසන්නේ.ඉහතකී මෘදුකාංග දන්සැලහි සැලකීම අවසාන වනු ඇත්තේ ඔබේ පරිගනකය ට්‍රොජන් වර්ගයේ හානිකර මෘදුකාංගයක් සදහා විවර කරදිමෙන් බවයි ඔවුන් පවසන්නේ.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )