ලබැදි මිතුරන්ගේ ඇසුර රසවත් කරන්නට මිහිරි හඬක් ලගදීම ෆේස්බුක් අඩවිය හරහා……….


ලබැදි මිතුරන්ගේ ඇසුර රසවත් කරන්නට මිහිරි හඬක් ලගදීම ෆේස්බුක් අඩවිය හරහා භාවිතා කරන්නන්හට ලබාදෙන්නට කටයුතු කරමින් සිටින බවට පුවතක් පලවෙනවා. “ස්පොටි‍ෆි” අඩවිය හා එකතුව දහරා ක්‍රමයට ක්‍රියාත්මක වන මෙම සේවාව ෆේස්බුක් හි පුවත් කවුලුව ඔස්සේ භාවිතා කරන්නන්ට පිවිසිය හැකිසේ සකස් කර ඇති බවයි කියවෙන්නේ. වැඩිදුරටත් සටහන් වෙන්නේ මෙම සබදතාවය නිසා ආයතන දෙක අතර මුදල් මය ගනු දෙනුවක් නොවුනද ස්පොටි‍ෆි ආයතනයට මිලියන ගනනක භාවිතාකරන්නන් කැදවෙන අතර වසරගනනක් තිස්සේ ෆේස්බුක් ආයතනය බලාපොරොත්තුවූ සේවාවකින් තම භාවිතාකරන්නන්ගේ ආකර්ශනය වඩාත් වැඩිකරගන්නට මෙම නව පියවර උදවු වෙනු ඇති බව කියවෙනවා.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )