ඔබේ ජීමේල් ගිනුමට නවාංගයක්…………


ගූගල් ආයතනය ඔබේ ජීමේල් ගිනුමට නවාංගයක් එකතු කිරීමට ඉදිරි සතිදෙක තුල කටයුතු කරමින් සිටිනා බව වාර්තාවෙනවා. ඔබගේ ජීමේල් ගිනුම තුල ඔබගේ සබදතාතුල ක්‍රියාකාරකම් වල සංශිප්තයක් සහිත කවුලුවක් තිර මුහුනතහි දකුනු ඉහල කෙරවලට ‍රැගෙන ඒම මේතුලින් සිදුවනවා ඇති බවයි සටහන් වන්නේ.
අදාල සබදතාවයතුල සිදුවු ,දුරකතන ඈමතුම්, කෙටි පනිවිඩ,ඊමේල් ඇතුලු ගූගල් සපයන බොහෝ සේවා තුලින් ඔබ හුවමාරු කරගත් සියල්ල පහසුවෙන් දැක ගැනීමට සලස්වන අතරම පහසුවෙන් නැවත් ඒවා අවදිකර ගැනීමට උදවු වනු ඇති බවයි සටහන් වන්නේ. ඒසේම මෙම කවුලුව තුලින් පහසුවෙන් අදාල සබදතාවය තුල ඊමේල්, කෙටි කතා බහකට පිවිසීමේ හැකියාව ලැබෙන බවත් සටහන්ව තිබුනා.

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )