අත්හැරීම

මෙහි පැමින පලමු දින දෙක තුන තුලදී ඔබගේ රැස්කිරීම් කඳමලු බිම තබන්නට බලකෙරේ. ඒ අන් කිසිවෙකු විසින් නොව ඔබ තුලින්ම අවදිවන අවබෝධය විසිනි. ධනවතෙකු ලෙසට අනෙකාගේ කොටස වැඩිපුර රැස් කර ගැනීමත්, උගතෙකු ලෙස නිමක් නැතිව අවට ලෝකය වෙනස් කරමින් ඒවා ගැන අපමන තර්ක විතර්ක වල හිස් බවත් වැටහෙන්නට පටන් ගනී. ඔබ වරදවා නොවටහා ගතයුතුය. ඔබ එතෙක් කල් අපමන වෙහෙසකින් රැස් කරගත් වටිනාකම් කිසිවෙකු පැහැරගැනීමක් හෝ අත්හරින්නට බලකිරීමක් මෙහි සිදුනොවේ. ඔබ වඩාත් සතුටින් ඒවා අත්හරින්නට පටන් ගනී.
“අනන්තය තෙක් පෙනෙන විසල් කඳු මුදුනතක සිට”
Pubudu Siriwansa
siriwansa

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ WordPress.com ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Twitter picture

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Twitter ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )

Facebook photo

ඔබ අදහස් දක්වන්නේ ඔබේ Facebook ගිණුම හරහා ය. පිට වන්න /  වෙනස් කරන්න )